Przewozy regionalne na terenie całego kraju

Przewozy regionalne są bardzo rozwiniętą branżą na terenie całego kraju i jego okolic. Siatka połączeń jest tak bogata, że z łatwością jesteś w stanie przedostać się z punktu A do punktu B bez jakichkolwiek przeszkód. Dokonasz tego na jednym bilecie bez względu ile przesiadek na trasie masz zaplanowanych.

Podróż w celach turystycznych do dużych miast? A może wycieczka do mniejszego miasta rodzinnego? Przewozy regionalne w naszym kraju pozwolą dotrzeć w większości miast w Polsce. Kierowca kategorii D bezpiecznie dowiezie Cię do celu. Pojazdy są wyposażone w toalety, darmową sieć wi-fi a nawet gniazdo ładujące! Czy to nie brzmi zachęcająco?

Flota pojazdów, które posiadamy jest na tyle duża by wybrać dogodne dla Ciebie połączenie. Dziennie w Polsce odbywa się kilka tysięcy przejazdów. Przewozy regionalne mają dodatkowy atut. Jaki? Kilka dni w tygodniu wykwalifikowany kierowca kat D z wieloletnim stażem pracy może zabrać Cię do przepięknej Pragi czy do stolicy naszych sąsiadów Berlina. Interesuje Cię motoryzacja? Kierowca może opowiedzieć Ci o transporcie, którym się poruszasz i jakie specyfikacje czy udogodnienia posiada. Staramy się zadbać by każdy przejazd był wyjątkowy. Pragniemy byś chętnie o nas wracał i korzystał z możliwości transportu jakie dają przewozy regionalne. Brzmi interesująco? Odwiedź naszą stronę internetową, udaj się do najbliższego dworca kolejowego czy autobusowego w celu poznania naszej oferty.

Zapewniamy najwyższy poziom obsługi a w dodatku często informujemy naszych stałych klientów o kodach rabatowych, które można otrzymać zapisując się do bezpłatnego newslettera. Warto również wiedzieć, iż bilet zakupiony odpowiednio wcześnie będzie przejazdem tańszym niż bilet kupiony w ostatniej chwili. Nie jesteś w stanie odbyć zabukowanej podróży? O to też nie musisz się martwić, każdy przejazd można zwrócić z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. W razie jakichkolwiek wątpliwości, pytań czy reklamacji zawsze możesz skontaktować się z nami na infolinii.