Stolica Małopolski od wielu lat zyskuje kolejnych zwolenników. Nie sposób się dziwić, bo jeśli choć raz odwiedziliśmy to piękne miasto z pewnością doświadczyliśmy jego uroku. Piękne tereny zielone, muzea, galerie sztuki, centra handlowe, osobliwe kawiarnie i restauracje to jedne z wielu atrakcji, które przyciągają do Krakowa nie tylko turystów, ale też osoby, które decydują się zamieszkać w nim na stałe. Jeśli należymy do tej drugiej grupy, z pewnością chcielibyśmy znaleźć mieszkanie, które spełni nasze wszelkie wymagania.

Nowe mieszkanie w najlepszej lokalizacji

To jedna z rzeczy, której oczekujemy od potencjalnego „mieszkania idealnego”. Do wyboru mamy wiele ofert, co jednak często, zamiast ułatwić poszukiwania, utrudnia je. Istotną kwestią jest znalezienie dewelopera, który będzie godny zaufania i zaoferuje nam wszelkie udogodnienia, jakich możemy oczekiwać. Nie każdy chce mieszkać w centrum miasta, ale każdy chce mieć do niego łatwy dostęp. Dobra komunikacja to jeden z walorów inwestycji Nowa Siewna, znajdujących się na Prądniku Białym. Bez trudu uda nam się dotrzeć stąd do wybranego punktu, za pomocą komunikacji miejskiej. Deweloper https://www.superkrak.com.pl/ zapewnia bliską odległość od placówek rekreacyjnych, parków, sklepów, lokali usługowych i gastronomicznych, a także szkół, czy przedszkoli. W odległości ok. 100 metrów od budynku realizowana jest linia tramwajowa, która zagwarantuje szybki transport.

Rozwijająca się okolica to gwarancja zadowolenia

W ramach inwestycji Nowa Siewna deweloper Super Krak przewiduje nie tylko przestronne, funkcjonalne mieszkania, w których każdy znajdzie miejsce dla siebie, ale co równie istotne – rozwój komunikacji. W planie inwestycji znajdują się takie rzeczy jak: rozbudowa al. 29 Listopada, budowa nowej linii tramwajowej, prowadzącej na Górkę Narodową, budowa północnej obwodnicy Krakowa, a także trasy ekspresowej S7, łączącej Kraków z Warszawą. Dzięki szybko rozwijającej się okolicy Prądnik Biały i Nowa Siewna będą idealnym wyborem dla każdego o dużych oczekiwaniach względem własnego mieszkania.